„DIETA BARF W HODOWLI PSÓW”

Związek Kynologiczny w Polsce, oddział w Kielcach zaprasza wszystkich członków ZKwP na drugą część szkolenia dotyczącego żywienia psów. Ta prelekcja będzie dotyczyła diety surowej zwanej BARF/RAW – czyli naturalnego jedzenia.

DATA: 22 PAŹDZIERNIKA 2023, godzina 10:00

MIEJSCE: ODDZIAŁ KIELCE, ŚLĄSKA 10

1. BARF jako optymalny system żywienia psów.
2. Praktyczne zagadnienia diety BARF (dawka pokarmu, elementy diety, proporcje składników, bilans).
3. Dieta BARF w ciąży, laktacji oraz szczególne wymagania szczeniąt.
4. Suplementacja diety BARF – jako kluczowy temat diety surowej.
5. Bezpieczeństwo i higiena diety surowej.
6. Korzyści płynące z diety surowej.


Koszt wykładu to 100 zł dla naszych członków i 150 zł dla członków innych oddziałów.

Zapisy na email: kielce.zkwp@op.pl, tytułem „BARF”.


  • Mgr IZABELA SEKUŁA: jest absolwentką wydziału Biologii UW. Od dziecka interesowała się kynologią, posiadane wykształcenie oraz doświadczenia z psami wyniesione z domu rodzinnego pozwoliły jej rozwinąć skrzydła w dziedzinie diety surowej psów.
  • Autorka książek z serii „W zgodzie z naturą” oraz Mini Przewodnika diety dla szczeniąt, od wielu lat propaguje w Polsce dietę surową. Izabela Sekuła prowadzi szkolenia oraz konsultacje z zakresu psiej diety, a także żywienia suk ciężarnych i odchowu szczeniąt w oparciu o model BARF. Widząc na co dzień negatywne efekty autorskich odmian pseudobarfa bezkompromisowo zwalcza takie podejście wytykając błędy i wyjaśniając ich znaczenie dla zdrowia zwierząt.
  • Prowadzi największą polską grupę o diecie RAW na Facebooku oraz profil Raw Edukacja. Wcześniej była moderatorem psiego działu na forum Barfny Świat.
  • Prywatnie opiekunka golden retrievera Wilowa oraz welsh corgi pembroke Gambola.